VIDEO: Chtěl si přivlastnit kolo, ale kamery ho odhalily

ilustrační foto

BŘECLAV – U břeclavského dopravního terminálu zaujal operátora kamerového systému břeclavské městské policie podezřelým chováním muž, který měl zálusk na některé zaparkované kolo.

Těsně po půlnoci se muž nejprve pohyboval nedaleko terminálu, ale pak zamířil ke stojanům s jízdními koly. Zkoušel, zda některé z nich nebude zamčeno. Když zjistil, že žádné kolo není volné, vytáhl nůžky a zkoušel jimi jeden ze zámků přestřihnout. Díky nevhodnému výběru nářadí se však musel spolehnout jen na svoje nohy. To už byla hlídka strážníků na cestě k němu. Strážníci výtečníka vyzvedli ve vestibulu nádraží, kde se chtěl ještě před cestou posilnit. „Operátor z něj po celou dobu nespustil kameru, a tak šli na jisto. Kontrolou totožnosti bylo zjištěno, že se jedná o cizího státního příslušníka, který se ke svému jednání doznal. Případ je v šetření policie,“ uvedla mluvčí břeclavských strážníků Lenka Rigó.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.