Otužilci se na Lipně pokusí o rekord! Přijedete?

LIPNO NAD VLTAVOU – To tu ještě nebylo! Lipensko vyzývá všechny otužilce v zemi, aby se přijeli ponořit v jeden den do ledové vody Vltavy a Lipna a podíleli se tak na zapsání nového rekordu do České knihy rekordů! Na akci Covide, nezlob mě mají dopravu zdarma i fanoušci, tak buďte u toho!

Že otužování zvyšuje imunitu, která je dnes důležitá víc, než kdy jindy, ví nejspíš každý. A že covid sužuje celou zemi, víme také velmi dobře. Otužilci se ho ale nebojí! Jsou houževnatí, veselí a akční. Akcí Covide, nezlob mě vyzývají všechny své kolegy, aby se v co největším počtu sešli na některém z vybraných míst a za účasti komisařů pelhřimovské agentury Dobrý den se ponořili do ledové vody Vltavy a Lipna. Na výběr máte Novou Pec, či Rožmberk nad Vltavou u mostu, přívoz v Horní Plané a Frymburku, Windy Point v Černé v Pošumaví, pláž v Lipně nad Vltavou, jez v Loučovicích a kemp Pod Hrází ve Vyšším Brodě. Na každém stanovišti nad vámi navíc budou bdít odborníci a záchranáři z Vodní záchranné služby Lipno a Českého Červeného kříže.

Dopravu zdarma nabízejí otužilcům a jejich fanouškům jak České dráhy, které vás dopraví z Českých Budějovic až do Lipna nad Vltavou, tak i společnost GW Train, která bude operovat na trati z Českého Krumlova, Strakonic, Volyně, Čkyně, Vimperka, Volar až do Černé v Pošumaví. Tak už víte, co budete dělat 27. února od 13. hodin?