Pomozte při tvorbě Strategie komunitně vedeného místního rozvoje a zapojte se do dotazníkového šetření

Ilustrační foto.

KOPŘIVNICE – Místní akční skupina Lašsko, z.s. v současné době sbírá informace od neziskového sektoru, podnikatelů a veřejnosti. Zjišťuje rozvoj území.

Místní lašská akční skupina je tvořena osmnácti obcemi, mezi které patří kromě Kopřivnice také například Frenštát pod Radhoštěm, Nový Jičín, Trojanovice, Štramberk, Starý Jičín, ale také Hodslavice anebo Příbor.

Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line nebo se staňte členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.

„Město Kopřivnice je členem sdružení MAS Lašsko, z. s., od roku 2018 a díky tomuto členství se mu podařilo získat evropské dotace například na prodloužení chodníku podél ulice Obránců míru, cyklostezku Dolní Roličky, nákup techniky pro jednotku požární ochrany a další projekty. Podpořeny byly také projekty skautů či podnikatelů,“ dodává k výhodám členství Lenka Šimečková z kopřivnické radnice.

Nasbírané informace pomohou při získávání finančních prostředků pro rozvoj regionu pro období 2021 až 2027. Dotazník je možno vyplnit až do konce února na příslušných stránkách:

  • Dotazník MAS Lašsko, z.s. pro veřejnost je dostupný zde
  • Dotazník MAS Lašsko, z.s. pro neziskový sektor a příspěvkové organizace je dostupný zde
  • Dotazník MAS Lašsko, z.s. pro podnikatele je dostupný zde