Situace v sociálních službách za rok 2020 v Kopřivnici

Ilustrační foto.

KOPŘIVNICE – Jaká byla situace v sociálních službách v roce 2020 v Kopřivnice. Jaké aktivity město splnilo a jaké na splnění ještě čekají?

Zástupci pracovních skupin nyní připravují již čtvrtý plán sociálních služeb pro léta 2022 až 2025. Ze zprávy vyplývá, že v minulém roce se městu podařilo splnit deset aktivit ze sedmnácti naplánovaných, další dvě aktivity jsoi započaty a pět jich na zahájení čeká.

Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line nebo se staňte členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.

„Současná epidemiologická situace neumožňuje osobní setkání, proto jsou informace členům pracovních skupin podstoupeny elektronicky. Připomínky či dotazy ke zveřejněným materiálům můžou členové a samozřejmě i veřejnost zasílat na e-mailovou adresu kpss@koprivnice.cz do 28. ledna,“ uvedla Blanka Uherková, referentka odboru sociálních věcí a zdravotnictví,“ dodává referentka odboru Blanka Uherková.

Městu se v minulém roce povedlo například zrekonstruovat objekt bývalých jeslí anebo stavba a zajištění provozu sociálně-terapeutických dílen v Kopřivnici.