Hledají se malí umělci! Slovanská radnice vyhlásila výtvarnou soutěž

Ilustrační fotografie, zdroj: Pixabay

PLZEŇ – Skvělou příležitost ukázat svoje nadání a výtvarné schopnosti budou mít děti z mateřských škol na Slovanech. Místostarostka Městského obvodu Plzeň 2 – Slovany Eva Trůková pro ně vyhlásila výtvarnou soutěž.

Její téma bude Jak vidím velikonočního zajíčka. „Zaznamenala jsem velký ohlas na proběhlou výtvarnou soutěž Vánoční čas, a proto jsem se rozhodla vyhlásit další soutěž, tentokrát s jarní tematikou,“ sdělila místostarostka Městského obvodu Plzeň 2 – Slovany Eva Trůková a dodala: „Díla deseti nejlepších autorů budou sloužit jako podklad pro billboardy, kterými městský obvod Plzeň 2 – Slovany popřeje Plzeňanům příjemné Velikonoce.“

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Deset nejlepších děl vybere porota ve středu 3. března 2021. Doporučené techniky na formát A4 jsou jednoduchá barevná kresba křídami, pastelkami, fixami nebo temperovými barvami. Označené výtvarné práce (viz příloha “SOUHLAS zastupce”) mohou mateřské školy z obvodu Plzeň 2 – Slovany zasílat do 28. února 2021 na email: bilkovad@plzen.eu ve formátu JPG.

SOUHLAS zastupce