Nezastavil na stopce a projíždějící auto poslal na střechu

PROSTĚJOVSKO – K nehodě došlo v pátek 29. ledna dopoledne v Držovicích na Prostějovsku. Pětačtyřicetiletý řidič Octavie nezastavil na stopce a narazil do rychle projíždějícího Peugeotu, který se po nárazu převrátil na střechu mimo silnici.

V pátek 29. ledna v 9:30 hodin došlo v křižovatce ulic Olomoucké, Fibichovy a Smržické v Držovicích na Prostějovsku k dopravní nehodě dvou osobních aut. „Pětačtyřicetiletý řidič Škody Octavie do křižovatky proti dopravní značce „Stůj, dej přednost v jízdě!“ z ulice Fibichovy vjel v době, kdy k ní od obce Olšany u Prostějova po hlavní komunikaci přijížděl sedmatřicetiletý řidič s automobilem Peugeot,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. V křižovatce Octavia narazila do levého boku rychle projíždějícího Peugeotu, který se po nárazu převrátil na střechu mimo silnici. Ke zranění osob při nehodě nedošlo. Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 60 tisíc korun. Alkohol u obou řidičů policisté na místě vyloučili. Policisté nehodu dále vyšetřují.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .