Šok 44leté řidičky. Na předek auta ji spadl kus ledu

KLATOVSKO – Šok dnes zažila čtyřiačtyřicetiletá žena za volantem osobního auta značky Škoda Fabia. Nepříjemná nehoda se ji přihodila kolem třinácté hodiny na trase ve směru od Kokšína na Dehtín.

Na rovince před levotočivou zatáčkou se míjela s nákladním autem s návěsem modré barvy. V tom při průjezdu náklaďáku zatáčkou ze střechy návěsu náhle odlétl kus ledu a ten dopadl přímo na přední část auta šokované řidičky. Řidič náklaďáku nezastavil a pokračoval dál v jízdě. „U řidičky byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Odhadnutá škoda činí 30 tisíc korun. Policisté hledají nejen řidiče neznámého vozidla, ale žádají případné svědky dopravní nehody o poskytnutí informací, které sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefonní číslo 974 334 251 nebo 974 334 250. Informace je možno sdělit i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.