Uzavírkám se místní do prosince nevyhnou

Ilustrační fotografie

HRADEC KRÁLOVÉ – Probíhající rekonstrukce zkomplikuje situaci především motoristům, dotkne se také cestujících MHD. Pro město jde o velkou investici v řádu několika desítek milionů, hotovo by mělo být až v první polovině příštího roku.

Opravy silnice na Novém Hradci jsou rozděleny do několika etap a v jejich důsledku bude docházet k postupným uzavírkám. Od pondělí 1. února je uzavřená část ulice K Cikánu včetně konečné zastávky autobusu č. 1, neprůjezdný je také úsek od ulice K Hvězdárně k ulici Pod Vodárnou. Místní obyvatelé by měli s omezením dopravy v této oblasti počítat minimálně do konce kalendářního roku. „Rekonstrukce Hlavní ulice patří mezi jednu z nejvýraznějších investičních akcí, která nás celkově vyjde na necelých 58 milionů bez DPH. V rámci těchto kompletních rekonstrukcí dojde také k obnově zeleně nebo k instalaci nového veřejného osvětlení. Stavbaři také letos opraví konečnou zastávku MHD Kluky,“ říká náměstek primátora Jiří Bláha.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.