Cestující bez roušky odmítal vystoupit z autobusu, pak zdemoloval v Olomouci zastávku MHD

OLOMOUC – Včera večer přijala Městská policie Olomouc telefonické oznámení, že v autobuse MHD se nachází cestující bez roušky, který odmítá vystoupit. Když muž konečně vystoupil, kopl do skleněné výplně zastávky tak, že poškodil tvrzené sklo.

„Včera před desátou hodinou večerní jsme přijali telefonické oznámení od dispečera dopravního podniku s tím, že se v autobuse jedoucím k zastávce Krematorium nachází cestující bez roušky, který odmítá vystoupit,“ uvedl mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle. Na místo byla vyslána hlídka a danou lokalitu mezitím monitoroval kamerový systém. Kamery zachytily, že z autobusu vystoupil muž se ženou, oba bez roušek. Muž venku na zastávce kopl do skleněné výplně a poškodil tvrzené sklo. Strážníci po příjezdu kontaktovali dvojici a podezřelý muž se k činu přiznal. Muž i žena se budou před správními orgány zpovídat z porušení vládního nařízení a poškození cizí věci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .