Vážná nehoda na severním Plzeňsku přinesla oběť na životě

PLZEŇSKO – Dnes krátce před polednem došlo k tragické dopravní nehodě na severním Plzeňsku. Neštěstí, při kterém zhasl lidský život, se přihodilo na hlavním tahu z Plzně do Karlových Varů.

Střet dvou osobních aut nepřežil 45letý řidič. „U 18letého řidiče policisté provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Přesnou příčinou a okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z Územního odboru Plzeň-venkov. Ve věci zemřelého bude nařízena soudní pitva,“ sdělila policejní mluvčí Ivana Jelínková. „Lékař letecké záchranné služby u cca 50letého muže konstatoval zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl. Muž z druhého vozu utrpěl lehčí zranění a byl transportován na urgentní příjem FN,“ uvedla mluvčí záchranky Mária Svobodová. „Jedním z účastníků nehody byl i pes, který cestoval v jednom z aut. Tento byl převezen na veterinární kliniku,“ doplnil informace mluvčí hasičů Petr Poncar.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.