Přítelkyni kopal a zmlátil. Do společného bytu teď už nemůže

TELČ – Vyhrocený případ domácího násilí řešili o víkendu policisté na Jihlavsku. Muž svou partnerku napadl tak hrubě, že skončila v nemocnici. Agresor nyní čelí podezření z trestného činu, za který v případě obvinění může odejít na několik let do vězení.

K napadení došlo v neděli 31. ledna v noci v Telči. Třiapadesátiletý muž se rozhodl dokázat si fyzickou převahu nad svou přítelkyní a ta neměla žádnou šanci. „Ženu opakovaně udeřil pěstí do oblasti hlavy, kopal ji a ohrožoval,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Agresor se choval tak brutálně, že ženě způsobil řadu zranění. Přivolaní záchranáři ji proto nezvládli ošetřit na místě, ale museli s ní jet do nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policisté hrubiána odvedli v poutech a celý případ začali řešit jako podezření z trestného činu ublížení na zdraví. Muž si navíc musí nyní hledat nové bydlení, protože jej z toho, které sdílel s přítelkyní, vykázali. Případ policisté dále prověřují.