Štěpán Kozub získal redakční cenu v 6. ročníku televizních cen iDNES

Foto: Jan Lipovský (fb Štěpán Kozub)

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – Televizní cenu redakce iDNES nesoucí název Světlonoš roku 2020 získal ostravský herec Štěpán Kozub. Ocitl se tak ve skvělé společnosti dalších oceněných, ke kterým patří za rok 2020 česká minisérie Herec s Janem Cinou v hlavní roli, nebo americký seriál Dámský gambit, kde hlavní roli ztvárnila Anya Taylor-Joy.

Na televizní cenu portálu byla nominována i komediální série z prostředí Divadla Mír, sKORO NA mizině, ve které si Štěpán Kozub rovněž zahrál. Tato série se umístila na třetím místě za již zmiňovaným Hercem a show Peče celá země.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Gratulaci se špetkou humoru Štěpánovi vystřihli hned včera kolegové z Divadla Mír, kde působí jako umělecký šéf: „Gratulujeme a jsme rádi. Díky tomu, že se Štěpán cenou Světlonoš roku zařadil mezi takové laureáty jako je Green Lantern, nebo Lucifer, můžeme nyní razantně snížit náklady na osvětlení v divadle.“

Štěpána Kozuba mohli diváci loni vidět na televizní obrazovce také v premiérách dvoudílného snímku Stockholmský syndrom, či v krimiseriálu Místo zločinu Ostrava.