Policie pátrá po 17leté matce ročního dítěte z Mimoně

ČESKOLIPSKO – Policisté pátrají po mladé ženě z Mimoně, která již 19. ledna odešla z domova, kde zanechala své roční dítě, o které se nyní stará babička, matka pohřešované.

17letá Sára Bendiková z Mimoně odešla ze svého domova, který sdílí se svou matkou, dne 19. ledna kolem 18. hodiny údajně na procházku. Z té se ale nevrátila a své matce se dosud neozvala. Mobilní telefon má vypnutý. Podle matky to není poprvé, kdy se z domova bez vysvětlení na nějaký čas vzdálila, ovšem nyní to udělala i přesto, že je sama matkou ročního dítěte, o které vzhledem k situaci nyní pečuje jeho babička. V minulosti se pohřešovaná Sára zdržovala ve společnosti svých přátel.

Staňte členy FB skupiny Život v Libereckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.

Sára Bendiková, nar. 9. prosince 2003, je vysoká 162 centimetrů, štíhlé postavy. Má hnědé oči a delší hnědočerné, kudrnaté vlasy, které nejčastěji nosí vyčesané do drdolu. Můžete si u ní všimnout i zubní vady – výrazného předkusu. Na zápěstí ruky má vytetovaný obrázek srdečního tepu ukončený srdíčkem. Při odchodu z domova byla oblečená do černé prošívané bundy značky Adidas a šedých legín. Na nohou měla černé kotníčkové boty. Vzhledem k tomu, že trpí chronickou nemocí, na kterou by měla užívat pravidelně léky, které u sebe nyní nemá, obává se její matka o její zdraví.

„Pokud pohřešovanou Sáru uvidíte nebo jste ji potkali v časovém úseku od 19. ledna, kontaktujte nás prosím na lince 158 nebo na kterékoliv služebně Policie České republiky,“ žádají policisté na pátracím webu po osobách.

Foto: Policie ČR