Sebevrah z mostu nakonec neskočil, vděčí za to policistům

Ilustrační foto

TŘEBÍČ – Třebíčští policisté zachránili včera večer život mladému muži, který se chystal spáchat sebevraždu. Muž skončil v péči záchranářů a nyní ho čeká psychiatrické vyšetření.

Policisté tísňové linky dostali ve středu 3. února po šesté hodině večer informaci o mladém muži, který seděl na zábradlí mostu a bylo patrné, že chce ukončit svůj život. Na místo okamžitě vyrazila policejní hlídka. Policisté zjistili, že muž je skutečně ve velmi špatném psychickém stavu a pokud něco rychle neudělají, může skočit dolů.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line  

Bylo taky patrné, že mladý muž je opilý. „Policisté s ním začali citlivě komunikovat. Muž jim přiznal, že v současné době prochází nepříznivým životním obdobím,“ informovala mluvčí policie Jana Kroutilová.                                                                                                                                                                               Ohleduplný a trpělivý přístup se policistům vyplatil, po chvíli se jim podařilo dostat dvaatřicetiletého muže do bezpečí. Na místě mu provedli test na alkohol, který ukázal více než jednu promile. Poté si nešťastníka převzala do péče záchranná služba a převezla jej do nemocnice.