Šok řidiče Octavie. 56letý řidič Fordu mu nedal na křižovatce přednost

DOMAŽLICKO – Hrůznými okamžiky si v sobotu dopoledne prošel dvaatřicetiletý řidič osobního auta Škoda Octavia a jeho dva spolujezdci. Když vjeli z hlavní silnice do křižovatky směrem od obce Mířkov, náhle do nich z vedlejší silnice vrazilo osobní auto Ford Focus.

Jeho 56letý řidič jim bohužel nedal přednost. Po nárazu Octavia vyjela vpravo mimo silnici, kde narazila do dopravní značky, kterou poškodila. Poté se osobák několikrát přetočil přes střechu. „Podle svědka dopravní nehody z vozidla vypadli dva spolujezdci. Ani řidič ani oni nebyli za jízdy řádně připoutáni bezpečnostními pásy. Došlo k jejich zranění, stejně tak obou řidičů. Alkohol byl u řidičů vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Na osobním automobilu Ford Focus vznikla škoda 30 tisíc korun, na osobním automobilu Škoda Octavia 40 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR