Video: Hejtman Kraje Vysočina zve na videochat

Ilustrační foto

KRAJ VYSOČINA – Hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek se chystá ve středu 10. února odpovídat na otázky spoluobčanů. Dotazy lze  zaslat předem, anebo přímo do vysílání.

Videochat s hejtmanem začne ve středu 10. února v 18. hodin. Bude přístupný jak na jeho oficiálním facebookovém profilu, tak i na facebookovém profilu Kraje Vysočina. Další možností, odkud jej bude možné sledovat, jsou webové stránky Kraje Vysočina nebo přímo tento odkaz.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line  

Každý bude mít šanci zeptat se hejtmana na to, co jej pálí nebo zajímá. „Chci vám otevřít svou hejtmanskou kancelář a prozatím alespoň prostřednictvím videochatu s vámi být v kontaktu. Pokud je něco, s čím mohu pomoci, případně co kraj může zlepšit nebo změnit, dejte mi o tom vědět. Budu připraven odpovídat na vaše otázky – i když předem přiznávám, že ani hejtman neví úplně všechno,“ vzkázal hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek.

Své dotazy můžete předem zaslat na emailovou adresu tisk@kr-vysocina.cz nebo se přihlásit s dotazem prostřednictvím chatu v živém vysílání.