Vlak srazil na Šumpersku muže, nestačil uhnout z kolejí

Ilustrační foto

ŠUMPERSKO – Na svou neopatrnost doplatil 61letý muž, který nestačil včas uhnout z kolejí projíždějícímu vlaku. Nehoda se stala na trati mezi Velkými Losinami a Rapotínem. Muž byl s velmi vážným zraněním transportován do nemocnice v Olomouci.

Nehoda se stala v pátek 5. února před půl devátou večer na železniční trati v úseku mezi Velkými Losinami a Rapotínem. „Podle prvotních informací se poblíž Rapotína pohyboval v kolejišti jedenašedesátiletý muž, který nestačil včas zareagovat na vlak jedoucí od Velkých Losin a bezpečně se mu vyhnout,“ informovala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Došlo ke střetu, při kterém muž utrpěl velmi vážná zranění, se kterými byl transportován do Fakultní nemocnice v Olomouci. Policie se nadále zabývá okolnostmi a souvislostmi nehody.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Policie varuje všechny, kteří přecházejí koleje mimo vyznačená místa, že zbytečně hazardují se svými životy. Za vstup do kolejiště mimo vyznačená místa můžete zaplatit až desetitisícovou pokutu.