Náklaďák nečekaně vjel na dálnici do cesty osobnímu autu. Neviděli jste nehodu?

PŘEROVSKO – Nehoda se stala v pátek 5. února na dálnici D1 u Lipníku nad Bečvou. Řidič BMW předjížděl nákladní soupravu. Řidič předjížděného náklaďáku mu však náhle vjel do cesty. Aby řidič osobního auta zabránil srážce, strhl řízení vpravo, kde se však srazil s jiným náklaďákem a narazil do svodidel. Viník nehody z místa ujel. Policie hledá svědky nehody.

V pátek 5. února ve 13:00 hodin předjížděl řidič BMW na dálnici D1 u Lipníku nad Bečvou ve směru na Ostravu dvě nákladní auta. Při tomto manévru měl řidič předjížděné nákladní soupravy náhle vjet do jízdního pruhu BMW. „Aby řidič osobního vozidla zabránil střetu, strhl řízení vpravo, kde se střetl s jiným nákladním vozidlem zn. Daf a ocelovými svodidly,“ popsal nehodu policejní mluvčí Libor Hejtman. Řidič náklaďáku, který měl zapříčinit nehodu, z místa ujel, aniž by zastavil. Nehoda se obešla bez zranění. Policisté odhadli škodu na poškozených autech a svodidlech na 156 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Policie se obrací na veřejnost a hledá případné svědky nehody, kteří by pomohli nehodu objasnit a zjistit řidiče nákladní soupravy, jež nehodu způsobil. Veškeré informace můžete poskytnout na lince 158.

Místo nehody