Opět startuje výzva Do práce na kole

Ilustrační foto: K.Bílková.

KOPŘIVNICE – Město se již potřetí bude účastnit výzvy Do práce na kole, i v roce 2021 bude lokálním organizátorem kampaně.

Kampaň má podpořit pohyb zaměstnanců, kteří by alespoň po dobu měsíce měli jezdit do práce na kole anebo chůzí či během. Zapojit se mohou nejen organizace, ale také jednotlivci.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zapojit se mohou organizace, firmy nebo jednotlivci. „Podmínkou je vytvoření dvou- až pětičlenného týmu. Květen a 11. ročník výzvy Do práce na kole je sice ještě daleko, ale už nyní je pro zájemce otevřena možnost registrace. Tu mohou zájemci provést přímo nebo prostřednictvím firemního koordinátora na webu www.dopracenakole.cz,“ uvedla Ivana Holubová z radnice.

V ceně startovného bude také k dispozici tričko, nákrčník a čerpání výhod. V minulém roce v květnu se výzvy ve městě a okolí účastnilo na 142 zaměstnanců ze 13 firem. Celkem ušetřili až 493 tun CO2.