Policie žádá o pomoc. Hledá se viník nehody na Kladně!

Foto: Policie ČR

KLADNO – Policie pátrá po řidiči motorového vozidla, který v pátek 5. února 2021 před čtvrt na sedm večer ohrozil dvaadvacetiletého muže přecházejícího na zelenou po vyznačeném přechodu pro chodce v ulici Petra Bezruče.

Neznámý řidič dosud nezjištěného vozidla jel ve směru z ulice Josefa Hory a při odbočování vlevo do ulice Petra Bezruče pravděpodobně přehlédl muže, který přecházel na zelenou po vyznačeném přechodu v ulici Petra Bezruče. Tak došlo ke střetu přední části vozidla s chodcem, který upadl. Řidič v místě dopravní nehody zastavil a zeptal se, zda je v pořádku. Po ujištění, že ano, odjel.

Mladý muž byl ale po příchodu domů svým otcem převezen s poraněním levé ruky na ošetření do Oblastní nemocnice Kladno. Alkohol byl u zraněného mladíka vyloučen dechovou zkouškou. Následně byla celá věc oznámena na linku 158.

K tomu, aby mohla být uvedená dopravní nehoda řádně vyšetřena a byl objektivně stanoven viník, žádá policie výše zmiňovaného řidiče osobního vozidla, aby se přihlásil na Dopravní inspektorát v Kladně. Žádá také případné svědky kolize, aby pomohli svým svědectvím objasnit průběh srážky. Dostavit se řidič i svědci mohou osobně, nebo je možné kontaktovat policisty telefonicky na linku 974 873 255. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Foto: Policie ČR