Pátrání po pohřešovaném muži z Kunovic skončilo tragicky

Ilustrační foto

UHERSKOHRADIŠŤSKO – Policisté, hasiči a další dobrovolníci pátrali od úterý po osmatřicetiletém muži z Kunovic. Ten si v pondělí kolem čtvrté odpoledne šel zaběhat a od té doby o něm rodina neměla žádné zprávy. Událost bohužel skončila tragicky.

Pátrání bylo odvoláno dnes dopoledne. „Pátrání bylo ukončeno, muž byl nalezen bez známek života,“ oznámila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Muž u sebe po odchodu z domu neměl telefon ani doklady, oznámení o pohřešování policisté obdrželi v úterý. Hledali ho policisté z obvodních oddělení, z pohotovostního a eskortního oddělení, kriminalisté, psovodi se služebními psy, policisté na koních, ale i profesionální a dobrovolní hasiči a další dobrovolníci. „Prověřili jsme okolí Kunovic, Kunovský les a Ostrožskou Novou Ves, dále zdravotnická zařízení, nádraží, restaurace a další místa, kde se shromažďují lidé. Oslovili jsme také jeho sousedy a známé,“ popsala pátrací akci Simona Kyšnerová.