Policisté pátrají po pacientovi. Neviděli jste ho?

foto: Policie ČR

HRADECKO – Osmapadesátiletý muž odešel v neděli večer z hradecké fakultní nemocnice. Hlídky městské a státní policie prohledaly areál nemocnice a jeho okolí, autobusové a vlakové nádraží, kontaktovaly také příbuzné, ale muž nebyl nalezen.

„Jelikož je důvodná obava o jeho zdraví i život, obracíme se s žádostí o pomoc na veřejnost. Kdo si muže všimne, nebo by mohl poskytnout o něm jakoukoli informaci, nechť zavolá na bezplatnou linku 158, nebo se dostaví přímo na policejní služebnu,“ říká policejní tisková mluvčí Iva Kormošová.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Informace o pohřešovaném muži:

Milan Šklíba je hubené postavy, zhruba 175 cm vysoký a má krátké hnědé vlasy. Nápadným znamením je, že napadá na levou nohu. Z nemocnice odešel v tmavých kalhotách s výrazně oranžovými pruhy, dále měl na sobě šedou zimní bundu s kapucí a šedou pletenou čepici. Pod tímto oblečením měl na sobě také červené pyžamo s vánočním motivem.