Poznáte muže a ženu na videu? Policisté se obracejí na veřejnost

JIHLAVA – V souvislosti s krádeží, ke které došlo v prosinci v Jihlavě, hledají policisté dvě osoby z uveřejněného videa. Pokud je poznáte, volejte linku 158.

Ke krádeži došlo v sobotu 19. prosince kolem deváté hodiny dopoledne na parkovišti u obchodního domu na ulici Vrchlického. Muži při nasedání do auta vypadla z kapsy bundy peněženka, on si toho nevšiml a z místa odjel. „V krátké době zjistil, že peněženku nemá, a na místo se vrátil, už ji ale nenašel. Peněženku si totiž mezitím přisvojil nepoctivý nálezce,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

V rámci šetření případu prověřovali policisté záznamy z kamer. Zjistili, že se na parkovišti pohybovali žena a muž, kteří by jim mohli sdělit důležité informace. „Žádáme ženu a muže na kamerovém záznamu nebo osoby, které některého z nich poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Jana Kroutilová. Policisté uvítají i jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu.