Při odbočování na zasněžené silnici včas nezabrzdil a narazil do projíždějícího auta

PŘEROV – Dopravní nehoda se včera dopoledne stala v centru Přerova. Řidič dodávky nestačil při odbočování na zasněžené silnici včas zabrzdit a narazil do projíždějícího osobního auta. Spolujezdkyně v osobním autě utrpěla při nehodě zranění, se kterým byla převezena do nemocnice na vyšetření.

Včera dopoledne se stala dopravní nehoda na křižovatce ulic Kozlovská, Pod Valy a Bayerova v Přerově. Řidič dodávky Renault Trafic jel po hlavní ulicí Bayerova a chtěl odbočit na ulici Pod Valy. Při příjezdu na křižovatku zpomalil, rozhlédl se, a protože žádné auto nezahlédl, jel dál. Jakmile vjel do křižovatky, zaregistroval zprava jedoucí Škodu Yetti a sešlápl brzdu. „Na zasněžené vozovce dodávka ale nezastavila a jela dál, až narazila do boku škodovky,“ popsala nehodu policejní mluvčí Miluše Zajícová. V osobním autě jela s řidičem i starší žena, která se při nárazu zranila a byla převezena do nemocnice na vyšetření. Ke zranění řidičů nedošlo, dechové zkoušky byly negativní. Škoda na autech byla předběžně vyčíslena na 80 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line