Dlužník z Ostravska vstal z mrtvých poté, co mu exekutor zavolal sanitku s policií

Ilustrační foto

OSTRAVA – Případ jako z filmového plátna, má jistě ještě dnes před očima exekutor z Ostravska, který před několika dny vyrazil pracovně za dlužníkem do obce Krásné Pole v okrese Ostrava. Muže totiž našel doma, ale bez známek života.

„Šel jsem do jednoho z rodinných domů v Krásném Poli zabavit majetek z důvodu neplacení dluhů,“ popisuje událost exekutor. Poté, co před vstupem do domu zabouchal na dveře, nikdo nereagoval.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Protože ale byly dveře domu pootevřené, pojal úředník obavu o život i zdraví jeho obyvatele. Proto vešel dovnitř. „Uprostřed pokoje jsem spatřil muže v kleče stočeného do klubíčka, který nejevil známky života,“ popisuje dále událost exekutor. Proto dále neváhal a událost oznámil na linku 155. Pak čekal na příjezd záchranářů.

Na místo sanitka přijela za současného doprovodu police. Přesně v tu chvíli se však stalo něco naprosto nečekaného. Doposud zemřelý muž, totiž nečekaně ožil. Své jednání pak 52 letý muž policii a lékařům vysvětlil tak, že byl z exekutora zoufalý a proto hrál mrtvého.