Kopřivnické informační centrum rozšiřuje nabídku služeb

Ilustrační foto.

KOPŘIVNICE – Místní informační centrum rozšiřuje nabídku služeb. Co nové nabídne?

Vzhledem k stále trvajícímu stavu se místní „Ícéčko“ rozhodlo otevřít takzvané výdejní okénko, kde mohou lidé využít například služby spojené s vyzvednutím jízdenek na LeoExpress či RegioJet. Jedná se již o druhou organizaci, která otevírá výdejové okénko, a to po místní knihovně.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Výdejní okénko Informačního centra Kopřivnice bude v provozu od 10. února, a to každé pondělí a středu v době od 9 do 13 a od 14 do 17 hodin. Lidé si zde budou moci například vyzvednout jízdenky společností Leo Express a RegioJet, koupit známky či užší výběr papírenského zboží. Využít budou moci také tisk předem zaslaných dokumentů, případně další služby po telefonické domluvě s pracovníky centra,“ dodala ředitelka Kulturního domu Michaela Sekerášová.

Mimo uvedené dny bude místní informační centrum fungovat bezkontaktně, lidé se mohou obracet na telefonní číslo 774 668 001 či e-mailu ic@koprivnice.cz.