Na autě si oškrabal jen výhled na předním skle, na stopce pak přehlédl auto

PROSTĚJOV – Včera v 15:00 hodin se stala dopravní nehoda v Prostějově – Vrahovicích. Řidič přehlédl stopku a do křižovatky vjel, přestože tudy po hlavní projíždělo jiné auto. Souvislost s tím, že viník nehody si na autě oškrabal jen malý výhled na předním skle, určitě není náhodná.

Včera v 15:00 hodin řídil třiadvacetiletý řidič Chevrolet Captiva v ulici Zikmunda Wintra v Prostějově-Vrahovicích. „V křižovatce s ulicí Vrahovickou nerespektoval dopravní značku „Stůj, dej přednost v jízdě!“ a do křižovatky vyjel v době, kdy tudy po hlavní komunikaci ve směru od centra města jel pětapadesátiletý řidič s Hyundaiem IX35,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Došlo ke střetu levé přední části Chevroletu s pravou přední částí Hyundaie. Při nehodě se nikdo nezranil. Hmotná škoda byla předběžně odhadnuta na 180 tisíc korun. Alkohol u obou řidičů policisté na místě vyloučili. Policisté ale zadokumentovali námrazu, která řidiči bránila ve výhledu a dále šetří příčiny a míru zavinění nehody.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .