Pucciho Tosca bude již brzy v televizní premiéře, můžete se na ni podívat in online

Ilustrační foto.

OSTRAVA – Dílo v podání Národního divadla moravskoslezského se dočká televizní premiéry. Kde a kdy se bude vysílat?

Diváci natěšení na divadlo se mohou těšit na 13. února a 15. února, kdy se v televizi Noe od 19 hodin objeví inscenace Gucciho Toscy.

V Ostravě, odkud bude TV Noe vysílat, bude debutovat například Paolo Lardizzone, ale ve hře se také objeví Maida Hundeling, která je držitelkou Ceny Thálie. O dva dny později se ve stejné inscenani objeví například Petra Šimková, Martin Šrejma anebo Daniel Čapkovič.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Premiéry budou ke zhlédnutí pouze v uvedeném reálném čase.  Díky televizním přenosům z Divadla Antonína Dvořáka si je můžete užít ve špičkové obrazové a zvukové kvalitě u Vás doma. TV Noe je v běžné nabídce většiny poskytovatelů televizního vysílání, dostupná je i na internetu. Nabídne ale oba večery také na svém YouTube kanálu,“ dodává ředitel Národního divadla Moravskoslezského Jiří Nekvasil.

Oba večery bude také možno sledovat na YouTube kanále. Inscenaci ze 13. února je možno sledovat zde a inscenaci z 15. února diváci mohou vidět zde.