VIDEO: Opilý řidič převrátil dodávku na mostě u Podivína

zdroj: Policie JMK

BŘECLAV – Několik svědků si v pátek odpoledne všimlo podivné jízdy dodávky Iveco. Čtyřiačtyřicetiletý řidič při svém odjezdu z Podivína podle svědků zavadil o zaparkované vozidlo.

Jeho kličkování na silnici směrem na Lednici si povšiml i řidič, který zavolal na tísňovou linku policie.  Cesta nebezpečného šoféra po několika drobnějších kolizích jízdu ukončil nárazem do svodidel na mostě přes řeku Dyji. Dodávka se při nehodě převrátila na bok a zablokovala oba jízdní pruhy vozovky. Záchranáři na místo vysílali i vrtulník, který ale odletěl prázdný. „K nehodě jsme posílali také pozemní lékařskou posádku, která nakonec převážela jednoho pacienta k vyloučení vážnějších zranění do břeclavské nemocnice. Vrtulník se naštěstí vracel prázdný,” vysvětlila mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Řidič naštěstí v dodávce cestoval sám, mimo sebe nikoho dalšího nezranil. Po nehodě mu policisté naměřili hodnotu 1,38 promile. Silnice zůstala neprůjezdná do pozdního odpoledne po dobu vyšetřování policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.