David Koller vám zahraje v divadle!

ČESKÝ KRUMLOV – Na koncertě David Koller Acoustic Tour uslyšíte hity v unplugged aranžích, muzikanti budou střídat dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. Tentokrát vás ojedinělý koncertní zážitek čeká v intimním prostředí divadla!

Jeden z nejúspěšnějších českých hudebníků David Koller se nyní se svojí domovskou Lucií vrací k akustickým koncertům. Čeká vás úplně jiný koncertní zážitek, než skýtají festivaly nebo velké haly. V intimním prostředí divadla přehraje svoje největší hity i průřez kariérou v akustických aranžích. „Unplugged turné jedem sice už počtvrté, ale vždy k písničkám přistupujeme jinak a cizelujeme aranžmá. A podle ohlasu to baví i fanoušky, kteří mluví o prostoru, barvě a zvuku, který nebývá vždy v našich luzích a hájích ke slyšení,“ zve David Koller.

Během večera uslyšíte například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva, nebo Lovec, střelec, doktor and vědec a muzikanti vystřídají dvoje bicí, perkuse, čtyři kytary a klavír. V kapele je to údajně samý jazzman se srdcem rockera, tak si je přijďte poslechnout 26. dubna od 19. hodin do Městského divadla v Českém Krumlově.