Stanete se o prázdninách detektivem?

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Jarní prázdniny začínají a vy nevíte, čím se zabavit? Staňte se detektivem, vyřešte záhadu a odměna vás nemine. Pátrání po Kvídovi právě začíná!

Jak se zapojit do hry? Nejprve se na stránkách domu dětí a mládeže zaregistrujte. Poté obdržíte pokyny pro detektivy a budete plnit zadané úkoly. Abyste je zvládli vyřešit, bude vám stačit špetka volného času, hlava, nohy a chuť odhalovat tajemství. Za splněný úkol bude považován ten, který odešlete na e-mail organizace. Splníte-li alespoň první z úkolů, dostanete balíček reklamních předmětů. Úspěšným řešitelem se stanete v případě, že správně vyřešíte a v řádném termínu odešlete všechny úkoly. V takovém případě se můžete těšit na odměnu v podobě vstupenek například do JUMP Family areny, Laser Tag, ZOO Hluboká a dalších.

Odměny si vyzvednete po skončení hry a následné výzvě organizátorů na adrese pořadatele, kterým je Dům dětí a mládeže v Českých Budějovicích. Do Pátrání po Kvídovi se musíte přihlásit nejpozději 14. února do 18. hodin.