Jihlavský magistrát obnovuje provoz, úřední hodiny jsou prodlouženy

Foto: Město Jihlava

JIHLAVA – Covidová situace na magistrátu se vrací do normálu. Už od zítřka bude otevřena matrika a CzechPoint, v dalších dnech se očekává i plné zprovoznění odboru dopravy.

Úřední hodiny budou opět prodlouženy, a to v pondělí a ve středu od 8:00 do 17:00. V pondělí 15. února se otevře matrika a CzechPoint a v úterý se mají z karantény vrátit zaměstnanci z odboru dopravy.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Ve středu 17. února už bychom chtěli spustit i provoz na registru vozidel,“ uvedl tajemník úřadu Evžen Zámek s tím, že až klesne nemocnost a počty lidí v karanténě, budou znovu zavedeny běžné úřední hodiny v pondělí a ve středu. Vstup do hlavních budov radnice na Masarykově náměstí je nadále umožněn pouze vchodem z ulice Hluboká.

V uplynulých týdnech bylo otestováno 376 zaměstnanců, mezi kterými se vyskytlo osm nakažených. Během jarních prázdnin tak muselo být kromě těchto pracovníků dalších asi padesát lidí v karanténě. Poslední testování v tomto týdnu už naštěstí žádný nový případ neodhalilo.