Karvinské očkovací centrum vznikne v Obecním domě Družba

foto: Obecná dům Družba Karviná

KARVINÁ – Karvinské očkovací centrum vznikne díky spolupráci města, Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj a Moravskoslezského kraje v Obecním domě Družba.

„Zástupci města a nemocnice si minulý týden prohlédli prostory v obecním domě a po posouzení konstatovali, že se jedná o vhodné místo pro vybudování velkokapacitního očkovacího centra,” řekl mluvčí karvinské radnice Lukáš Hudeček s tím, že kapacita u Družby je dostatečná, a navíc je u budovy velké parkoviště.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Očkovací centrum jsme schopni v obecním domě připravit během několika dnů. Termín zprovoznění očkovacího centra nejsme však nyní schopni upřesnit. Bude se odvíjet od dostupnosti vakcín proti nemoci Covid-19,“ řekl tajemník karvinského magistrátu, Roman Nogol.

O přípravě a zprovoznění očkovacího centra budou občané průběžně informováni na všech komunikačních kanálech karvinského magistrátu.