Nový Jičín vyhodnotil nabídky na pozemky Za Školou

Ilustrační foto.

NOVÝ JIČÍN – Kdo získá pozemky na lukrativním místě Za Školou, na kterých by mohly v budoucnu vzniknout například rodinné domy? Město zná vítěze nabídek.

Celkem bylo nabízeno na 23 pozemků. Například parcelu číslo jedna získal Radim Kříž, který nabídl o 180 899 korun více, než byla vyhlašovací cena.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zajímavostí je, že některé dražší pozemky, například parcela číslo 5 o výměře 1998 metrů čtverečných, zůstaly bez nabídky. Vyhlašovací cena parcely 5 byla více než 3 296 tisíc korun. Velký zájem byl například o pozemek číslo 11, na který se sešlo 10 nabídek, stejně tolik nabídek se sešlo k pozemku číslo 14.Na pozemek číslo 19 o výměře 663 metrů čtverečných se sešlo dokonce 12 nabídek.

Je patrné, že lidé se zajímali spíše o pozemky menší, většina pozemků, o které byl zájem má velikost přibližně pod 900 metrů čtverečných. Pokud jste také podali nabídku na koupi lukrativního pozemku ve městě, můžete si ověřit, jestli byla nabídka vítězná na webových stránkách města.