Proč Agáta Prachařová nemůže zapomenout ani po rozvodu na exmanžela Jakuba?

Přestože je modelka Agáta Prachařová s Jakubem Prachařem už přes půl roku rozvedená, nevzdala se zatím ani jeho příjmení ani snubáku, který od něj dostala až po svatbě. Zdá se, že kluka, kterého zná od svých devíti let a se kterým má rozkošnou Miu, ze svého srdce dostat nemůže. A že se o to snaží… V posledním roce šla Agáta z jedné náruče do druhé.

O rozvodu se rozpovídala ve velmi otevřeném rozhovoru s Honzou Dědkem v jeho pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Popsala své začátky s exmanželem s Jakubem Prachařem se kterým se znají od dětských let, kdy spolu natáčeli reklamu. „Poznali jsme se, když Kubovi bylo dvanáct a mně devět. Byli jsme v Karlových Varech, kde jsme točili reklamu na sušenky. Tam to celé začalo.

Pořád nám to ale nevycházelo, buď byl on zadaný, nebo já, pak jsme byli oba zadaní hodně vážně – a v tu chvíli jsme se dali dohromady. Ale nejde žít se svým nejlepším kamarádem. Přišli jsme na to až po osmi letech…“ přiznává Agáta, která stále ještě nosí snubní prsten i Jakubovo příjmení, přestože je už rozvedená. „Pořád nosím snubák od Kuby. Je hezkej, ale dal mi ho až po svatbě, takže ho nosím jako dárek, ne jako snubák. A ještě pořád jsem Prachařová – už jsem sice rozvedená, ale ještě jsem nestihla přepsat papíry. A možná to ani nestihnu. Chtěla bych se vrátit ke svému dívčímu příjmení, ale mám na to půl roku oběhnout všechny ty úřady, takže kdo ví, jak se budu jmenovat. Jsem prostě Agáta, to stačí, dokud si nevezmu někoho dalšího,“ šokovala Honzu Dědka při natáčení jeho talkshow 7 pádů.

Další svatbu jí už ale její matka Veronika Žilková zatrhla. „Dřív mi máma říkala, že rozvod je kolek, který si koupíš za 600 Kč na poště, tak to možná bylo za ní, ale jednak ten kolek je dražší a taky je to teď na déle. Nyní mi radí, abych už si nikdy nikoho nebrala, nebo budeme všichni chudí,“ dodala modelka. Zítra v pořadu 7 pádů Honzy Dědka mimo jiné prozradí, proč Jakuba nutila chodit na náboženství, proč se vdávala tajně, proč si po rozvodu obarvila vlasy a čím se teď, během pandemie, živí.