Německá policie požádala o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži

PLZEŇSKÝ KRAJ – Německá policie cestou Oddělení zahraničních vztahů Schwandorf zaslala žádost českým policistům o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži. Nezahlédli jste ho někde?

Pohřešovaný muž, Maximilian Gregor Wolf, nar. 28. února 1962 je příslušník Spolkové republiky Německo a bydlí v Grafenau. Muž je 196 cm vysoký, sportovní postavy a nosí brýle. Netrpí žádnými zdravotními problémy.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pravděpodobně je oblečený do neonově zbarvené pláštěnky a mátově zeleného fleecového trika. Dle dostupných informací je to jeho běžné oblečení, jelikož jezdí na kole. Pohřešovaný muž nemá osobní automobil, používá pouze trekingové stříbro-fialové kolo. Pohřešován je od 4. února 2021. „Není vyloučeno, že se pohřešovaný muž pohybuje na území České republiky. Z tohoto důvodu žádá Policie Spolkové republiky Německo o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži, zejména v příhraniční oblasti České republiky,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Jelínková.

Pokud máte jakékoliv informace, které by nám pomohly pohřešovaného muže vypátrat, sdělte nám je prosím na kterékoliv policejní služebně nebo můžete využít bezplatnou linku Policie České republiky 158.