U nehody dvou aut zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému

foto: Policie ČR

HRADECKO – Jedenačtyřicetiletému řidiči vozidla Peugeot asi hodně dlouho ze vzpomínek nezmizí nehoda, kterou podle všeho způsobil nedáním přednosti v jízdě. Všechny okolnosti bouračky ještě musí prošetřit dopravní policisté.

Jak potvrdili policisté, tak k nehodě došlo uplynulou neděli v ranních hodinách v centru Hradce Králové. Šofér peugeota zřejmě na křižovatce ulic Střelecká a Gočárova nedal přednost v jízdě osobnímu vozu Volkswagen, které jelo po hlavní komunikaci. „Vlivem následného nárazu bylo vozidlo Volkswagen odhozeno na středový dělící pás. Na místě policisté provedli dechovou zkoušku, která přítomnost alkoholu v dechu vyloučila,“ říká policejní tisková mluvčí Lucie Konečná.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Je velkým štěstím, že se při nehodě nikdo nezranil. Celková škoda, která byla při nehodě způsobena, byla vyčíslena na zhruba 300 tisíc korun.