Vezměte si zvíře na víkend a podpořte zlínskou zoo

Foto: archiv Zoo Zlín

ZLÍN – Snili jste o tom, mít doma slona, lva, lenochoda, lachtana nebo kiviho? Díky novému projektu Mám zvíře na víkend zlínské zoo si můžete virtuálně půjčit oblíbené zvíře a podpořit tím zahradu v době uzavření. Součástí balíčku je vtipná karikatura i „návod na použití“.

Půjčovné se pohybuje od 100 do 600 korun a souvisí s náklady na péči o dané zvíře. S každým zapůjčeným zvířetem dostanete originální poukaz, který můžete zakoupit na e-shopu zoo v odkazu Zážitky. „Jeho součástí je fotografie a jednoduchý „návod na použití“, který zábavnou formou popisuje denní nároky zvířete. Speciální bonus představuje vtipná karikatura zvířete z pera našeho grafika Oldy Pinka. Bude zároveň i hezkým dárkem. Všem majitelům poukazu nabídneme po otevření zoo možnost vyzvednout si samolepku s touto karikaturou v pokladně hlavního vstupu,“ popsala vedoucí marketingu Romana Bujáčková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zahrada také plánuje prostřednictvím krátkých videí postupně ukazovat, jak skutečná denní péče o vybrané zvíře probíhá. Zájemci si zatím mohou k sobě domů pozvat slona, lva, lenochoda, lachtana nebo kiviho, postupně ale přibude i tygr, surikata, žirafa nebo papoušek.

Zakoupení poukazu Mám zvíře na víkend nabízí další možnost pomoci zlínské zoo. „Ta neutuchající vlna podpory, kterou nám návštěvníci prokázali a stále prokazují během všech uzavření, je opravdu mimořádná. Nákupy v e-shopu a sponzorské přihlášky překonávají dosavadní rekordy, lidé také posílají peníze na sbírku pro Zoo Zlín. Všem velmi děkujeme, je to pro nás opravdu velké povzbuzení, které teď moc potřebujeme,“ vzkázala Romana Bujáčková.

Foto: archiv Zoo Zlín