Video: Odstartoval projekt Jihlava v kondici, aneb 3 x 30 minut

Ilustrační foto

JIHLAVA – Město Jihlava připravilo projekt, jehož cílem je přivést mladší i starší ročníky k tělesné aktivitě. Přidejte se k facebookové skupině, několikrát v týdnu si zasportujte a informujte o tom ostatní. A třeba získáte i pěknou cenu.

Autoři projektu chtějí inspirovat Jihlavany, aby si alespoň třikrát týdně zacvičili nebo se podle svých možností a věku věnovali nějaké fyzické aktivitě. A tou aktivitou klidně může být jen procházka nebo protahovací cvičení.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Smyslem projektu je ukázat lidem, že i v této době se dá pohybovat či sportovat. “Chceme Jihlavany motivovat, aby už víc netloustli a aby nezapomínali, že pohyb je důležitou a potřebnou součástí života,” uvedl první náměstek primátorky Petr Ryška. Spoluúčast na projektu podle jeho slov již přislíbily i české a jihlavské sportovní celebrity v čele s olympijskými vítězi Davidem Svobodou a Martinem Doktorem.

Staňte se členy skupiny Jihlava v kondici a sdílejte svoje nápady a postřehy. Pokud nepoužíváte Facebook, stačí dát vědět na email petr.ryska@jihlava-city.cz a budete i vy zařazeni do každotýdenního losování o ceny. Tento týden se hraje o deset ručníků.