Zpříjemněte si procházku po Píseckých horách

PÍSEK – Píseckými horami nemusíte bloumat jen tak bez cíle. Vydáte-li se po předem daných stanovištích, odpovíte na otázky, nakreslíte obrázek, nebo vyfotíte nějakou tu zajímavost, můžete vyhrát zajímavou cenu!

Mapu procházky po zajímavých zákoutích Píseckých hor si buď můžete stáhnout z webových stránek Centra kultury města Písek, nebo si ji vyzvedněte v pokladně kulturního domu. Pak už jen stačí vyčlenit si asi dvě hodiny času a vydat se na začátek trasy, který je U Vodáka, a dále pokračovat směrem k oboře s daňky a muflony. Na jednotlivých stanovištích vás čekají otázky, na které stačí odpovědět, nakreslit obrázek, nebo vyfotit to, co vás po cestě nejvíce zaujalo, a vše přinést na pokladny Centra kultury města Písek, nebo odeslat e-mailem.

Na doručení odpovědí a obrázků máte čas do konce března. Potom budou vybráni tři výherci, kteří obdrží věcné ceny a peněžní poukázku s výběrem na libovolné představení, koncert nebo filmovou projekci. Navíc budou všechny došlé obrázky vystaveny, takže je posílejte ve formátu A4.