Nudíte se? Přihlaste se do výtvarné soutěže!

VIMPERK – Pokud rádi malujete šumavskou přírodu, můžete se nyní zapojit do výtvarné soutěže vyhlášené u příležitosti 30 let Národního parku Šumava. Soutěž je určena široké veřejnosti od čtyř let, doporučenou technikou je kresba, nebo malba a velikost formátu A4, nebo A3. Jaké roční období si vyberete?

Co pro vás znamená park Šumava? Představte si, co z přírody v něm máte rádi, a přeneste své představy na papír. Může to být zajímavá proměna národního parku v průběhu jeho existence, nebo pěkné místo, které jste objevili. Můžete namalovat i šumavského živočicha, či rostlinu v jejich přirozeném prostředí. Z obrázku musí být samozřejmě patrné, že se jedná o přírodní prostředí Národního parku Šumava.

Soutěž je určena široké veřejnosti i školám, věková hranice soutěžících začíná na čtyřech letech a děti jsou rozděleny dle věku. Do soutěže můžete přihlásit díla ve formátu A4 a A3 na papírovém podkladu vytvořená technikou kresby, nebo malby. Po opatření díla příslušnými údaji jej odevzdejte na Správě Národního parku Šumava ve Vimperku, nebo v informačních střediscích parku. Výtvarná soutěž 30 let Národního parku Šumava trvá do 31. srpna.