Opilá pracovnice opustila benzinovou pumpu a nechala ji bez dozoru

Zdroj: MP Brno

BRNO – Žena pracující na čerpací stanici opustila ve tři hodiny ráno své pracoviště a odešla neznámo kam. Poté, co ji strážníci našli a provedli u ní test na přítomnost alkoholu, nadýchala zaměstnankyně dvě promile. Případem se bude zabývat republiková policie.

Státní policie požádala dnes nad ránem městskou policii o pomoc při pátrání po čtyřicetileté ženě, která z ničeho nic opustila benzinovou pumpu, kde pracovala a nechala ji zcela bez dozoru. „Hlídky systematicky pročesávaly střed Brna a ženu nalezly po čtvrté hodině ranní v Jihlavské ulici,“ upřesňuje tiskový mluvčí Jakub Ghanem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Při vyslýchání strážníci postřehli, že je žena silně opilá a má odřený obličej. Přiznala jim, že před odchodem ze svého zaměstnání vypila dvě láhve vodky. Proč odešla a kde se poranila ale vysvětlit nedokázala. Hlídka provedla dechovou zkoušku, která ukázala dvě promile alkoholu v krvi. Odvezla ji proto zpět na čerpací stanici, kde ji předala republikovým policistům.