Při hádce dvou milenců létaly dlažební kostky

Ilustrační foto

BRNO – Neobvyklou formu vyřizování účtů se svým přítelem zvolila osmnáctiletá dívka. Kromě toho, že svého milého bila a vulgárně urážela, házela po něm i dlažební kostky. Případ dořeší správní orgán.

Svědkyně vytočila linku 156, kde nahlásila, že v Husovicích se právě odehrává hádka mezi mužem a ženou, při které létají dlažební kostky. Na místo dorazila hlídka, která vyzvala oba aktéry k předložení osobních dokladů. Dívka poté přiznala, že svého přítele bila a vulgárně urážela, nepřestala s tím ani před strážníky a uklidnila se až po zákonných výzvách. „Muž hlídku ujistil, že ho žádná dlažební kostka nezranila a nepotřebuje tak lékařské ošetření,“ řekl mluvčí brněnské policie Pavel Šoba. K žádnému poškození majetku v okolí nedošlo, případ poputuje ke správnímu orgánu, jelikož se žena podobného jednání dopustila už předtím. Nyní je podezřelá z přestupku proti občanskému soužití.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.