Řidičku zradila zledovatělá silnice, po střetu s autobusem skončila s těžkým zraněním

Foto: HZS Zlínského kraje

VSETÍNSKO – Sníh a ledovka od rána trápí řidiče po celém kraji. Doplatila na to i řidička octavie, která se před osmou srazila v Lužné na Vsetínsku s autobusem. Nehoda si vyžádala tři zraněné.

K havárii ráno spěchaly tři jednotky hasičů. „Po příjezdu na místo vyprostili hasiči s pomocí páteřové desky zraněnou řidičku a předali ji do péče záchranářů, kteří ženu transportovali do krajské nemocnice do Zlína. Dvě zraněné ženy z autobusu skončily v nemocnici ve Vsetíně,“ sdělila mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Auto po nárazu skončilo mimo silnici. Hasiči u něj provedli protipožární opatření a odpojili autobaterie. Po ukončení šetření dopravních policistů pomohli naložit autobus i auto na odtahové vozy a uklidili silnici.

Hasiči upozorňují, že vzhledem k počasí lze očekávat další komplikace v dopravě. „Apelujeme na řidiče, aby při jízdě zvýšili svou opatrnost a do cíle dojeli bez nehod,“ varovala Lucie Javoříková.

Foto: HZS Zlínského kraje