Autobusy v Malenovicích dočasně pojedou po jiné trase

Ilustrační foto: archiv DSZO

ZLÍN – Cestující MHD ve Zlíně a Otrokovicích čekají v příštím týdnu drobné změny. Dočasně bude upravena trasa autobusové linky číslo 51 v Malenovicích Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice. Důvodem jsou stavební práce v ulici B. Smetany.

Od pondělí 22. února začne v ulici oprava plynovodní přípojky a do 26. února zůstane silnice pro autobusy uzavřena. „Autobusy linky číslo 51, která je tudy vedena, budou dočasně odkloněny na výlukovou trasu přes ulici Zabrání a Jarolímkovo náměstí a na standardní trasu se napojí na zastávce Malenovice-hřiště. Linka 51 tak vynechá zastávku Sokolovská. Časy odjezdů se nezmění,“ popsal mluvčí DSZO Vojtěch Cekota.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Poslední spoj, který na Sokolovské zastaví, bude pondělní autobus s odjezdem v 7:05 z Malenovic-točny. „Výluka by předběžně měla trvat do pátku 26. února do 16 hodin. Pokud to však umožní klimatické podmínky a postup prací, mohla by být výluka ukončena už během čtvrtka 25. února,“ dodal Vojtěch Cekota.

Foto: DSZO