Bezmocný řidič. Uvolněný led s neočištěného náklaďáku mu poškodil auto

DOMAŽLICKO – Smůlu měl řidič osobního auta tovární značky Peugeot Expert, který dne 16. února v 10:04 jel po silnici mezi obcemi Hluboká a Loučim na Domažlicku.

Když totiž projížděl jednu ze zatáček, náhle ho nečekaně zasáhla sprcha padajícího ledu. Ten se uvolnil z náklaďáku, který jel v protisměru od obce Hluboká. Jeho řidič svůj vůz před jízdou bohužel neočistil a osobní auto tak poničil. Z místa nehody navíc bezohledně odjel a zůstala tak po něm na Peugeotu škoda za deset tisíc korun. „Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky. Ti by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: PČR