Bolí mě srdíčko a jsem těhotná! Žena zkolabovala na zastávce Divoká Šárka

PRAHA – K ležící ženě na tramvajové zastávce byli přivoláni strážníci. Žena jim oznámila, že je těhotná a bolí ji srdíčko. Přivolaní záchranáři vyloučili těhotenství. Orientační dechová zkouška odhalila téměř čtyři promile alkoholu. Žena začala být na záchranáře agresivní a dostala pouta.

K opilé ženě ležící na tramvajové zastávce Divoká Šárka vyjížděli strážníci na základě oznámení,“ uvedla dnes mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Žena strážníkům prozradila, že ji bolí srdíčko a je těhotná. Strážníci proto na místo přivolali pražské záchranáře a provedli u ženy orientační dechovou zkoušku na alkohol. Ta skončila s pozitivním výsledkem 3,81 promile alkoholu.

Během doprovodu ženy do sanitky, začala být pacientka agresivní a napadla jednoho ze záchranářů. Proto byla zpacifikována a strážníci jí nasadili pouta. „Kvůli přetrvávající agresivitě asistovali strážníci záchranářům i během převozu do nemocnice,“ doplnila mluvčí. Vyšetřením ve zdravotnickém zařízení bylo těhotenství jednatřicetileté ženy vyloučeno. Jejím přestupkem se nyní bude zabývat správní orgán.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.