Kopřivnice přechází na editační systém Mobilního rozhlasu, zprávy budou mít novou podobu

Ilustrační foto.

KOPŘIVNICE – Město postupně přechází na editační systém Mobilního rozhlasu a městské zprávy tak získají hezčí design. Od roku 2008 se zprávy šířily formou dokumentu psaného v MS Word.

Zprávy města nejsou jen rychlé novinky, ale také tiskové zprávy, hlášení rozhlasu, tipy na víkend anebo informace o aktuálním čísle Kopřivnických novin.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Přibližně od roku 2008 měly Zprávy z města podobu wordového dokumentu. Nyní přecházíme na editační systém Mobilního rozhlasu, díky němuž získávají tyto pravidelné e-maily atraktivnější a profesionálnější podobu. Zároveň se tak dostanou k většímu okruhu obyvatel, neboť do aplikace Mobilní rozhlas se již registrovalo přes tři tisíce uživatelů,“ dodává referentka Ilona Mazalová.

Některým lidem mohou chodit zprávy dokonce dvakrát, a to v případě občanů, kteří se zaregistrují jak k odběru Zpráv města, tak mají uvedený e-mailový kontakt přímo v Mobilním rozhlase. V takovém případě můžete napsat na e-mailovou adresu ilona.mazalova@koprivnice.cz a situaci s referentkou vyřešit. K odběru novinek skrz Mobilní rozhlas Kopřivnice se můžete registrovat na stránkách.