Nočními Žabovřeskami se linul zvuk sbíječky, probíhala rekonstrukce restaurace

Ilustrační foto

BRNO – Noční klid ve středu rušili stavební pracovníci v Žabovřeskách. Na jedné z místních restaurací právě probíhala rekonstrukce a majitel se hájil tím, že přes den je kuchyně v provozu. Případ dořeší správní orgán.

Místní obyvatelé se obrátili na linku 156 poté, co nemohli pozdě v noci spát. Jejich klid totiž rušil zvuk sbíječky a dalších stavebních prací. Přivolaní strážníci dorazili do restaurace, ze které se ozýval hluk a kromě hlasitého řinčení sbíječky také postřehli u nákladového prostoru přistavený velký železný kontejner na svoz odpadu, do kterého právě jeden z pracovníků vhazoval stavební suť. „Majitel restaurace hlídce sdělil, že práce na restauraci musí probíhat v noci, protože přes den je kuchyně v neustálém provozu,“ popisuje mluvčí brněnské policie Markéta Skřivánková. Muž je nyní podezřelý z přestupku proti veřejnému pořádku a případ strážníci postoupili správnímu orgánu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.