Podívejte se, jak budou fungovat o prázdninách mateřské školy

Ilustrační foto

VSETÍN – Ředitelky mateřských škol ve Vsetíně se již dohodly, jak bude vypadat harmonogram fungování těchto zařízení o velkých prázdninách. V provozu budou vždy nejméně dvě mateřinky, kapacita by měla být dostačující pro všechny děti z celého města. Plánovaný provoz školek však může narušit aktuální protiepidemiologická opatření.

O prázdninách budou tedy školky otevřeny takto:

Mateřská škola Benátky: 12. – 23. červenec, 23. – 31. srpen

Mateřská škola Jasenka: 16. – 31. srpen

Mateřská škola Kobzáňova: 19. červenec – 6. srpen, 23. – 31. srpen

Mateřská škola Rokytnice: 9. – 31. srpen

Mateřská škola Sychrov: 1. – 16. červenec, 30. – 31. srpen

Mateřská škola Trávníky: 1. – 9. červenec, 23. – 31. srpen

Mateřská škola Na Kopečku: 9. – 13. srpen, 23. – 31. srpen

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Plánovaný prázdninový režim předpokládá běžný provoz všech mateřských škol. V případě zhoršené epidemické situace budeme provoz operativně přizpůsobovat aktuálním podmínkám a případným nařízením vlády,“ upozornil místostarosta pro školství Tomáš Pifka. Rodiče mohou své ratolesti přihlásit do jakékoliv mateřinky, která bude zrovna otevřena. Přihlášky jsou k dispozici v kmenové mateřské škole od 17. do 28. května, termín odevzdání je 7. až 8. června v náhradních školách, poplatky budou rodiče platit v den nástupu dítěte v pokladně. Bez uhrazení poplatku nebude dítě přijato.